Email:sales@jinbeiextruder.com Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd.

Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd.

Toote kategooria
Võtke meiega ühendust

Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd.

Lisa: No.15, Guangdongi maantee, Beiguani tööstuspark, Jiaozhou linn, Qingdao, Hiina

Tel: + 86-532-82287388

Представительство в РФ: (423) 249-22-82

Mobiil: + 86-13792822973 (saadaval wahtsapp)

Mobiil: + 86-13793207543 (saadaval whatsapp)

E-post: sales@jinbeiextruder.com

PE PP ABS paks pardal tootmise liin PE, PP ABS

PE PP ABS paks pardal tootmise liin PE, PP ABS

Sissejuhatus PP paks plaat väljapressimist rida PP paks plaat, tugevdatud PP plaat (3-30mm) on hügieeni, madal tihedus, hea erosiooni vastupidavus omadused, Kuumuta vastupanu ja saab kasutada suure t

Chat Now
Product Details

Kui olete end Hiina pe pp abs paks pardal tootmisliini pe pp abs, hind, omahind, müügi või PDF, võtke julgelt ühendust Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd, oleme üks juhtivaid paks pardal väljapressimist rida, paks pardal tegemise masin, pe pp abs paks pardal väljapressimist rida, pe pp abs paks pardal masina tootjad ja tarnijad.

Sissejuhatus

PP paks plaat väljapressimist rida PP paks plaat, tugevdatud PP plaat (3-30mm) on hügieeni, madal tihedus, hea erosiooni vastupidavus omadused, Kuumuta vastupanu ja kasutamist kõrge temperatuur. On keskkonnakaitse toote ja seda kasutatakse laialdaselt keemia tööstuse, toiduainetööstus, anti erosiooni tööstuse, puhastada tööstuse, keskkonnakaitse varustust tootev tööstus.

LDPE ja HDPE plaat võib jaotada PE paks plaat väljapressimist rida PE plaat (3-25mm). PE plaat on nontoxic, sile pind, erosiooni vastupanu ja hea soojusisolatsiooni omadused. Seda kasutatakse laialdaselt keemia ning tööstusvool ettevõtetes. HDPE plaat on engineering plastikust, mida saab kasutada mehaanilise ja keemilise seadmeid kasutatakse HDPE plaat seina skiing välja.

ABS paks plaat väljapressimist rida ABS paks plaat ja reljeefpitsati plaat (1-20mm). ABS plaat on suur mõju, soojusenergia, paindlikkus ja sile pind omadused ja saab töödelda. Seda kasutatakse laialdaselt, kodutehnika, elektroonika, pakendamine, meditsiiniline seade. ABS reljeeftrükk plaat on valmistatud ABS plaat ja ABS reljeeftrükk plaat on elegants välimusega ja seda kasutatakse auto kaunistamiseks ja uksest plaat sees.

Spetsifikatsioon

Mudel

JBD150-1500

JBD170-1800

Materjali

PP、PE、ABS

PP、PE、ABS

Toodete laius

1220mm

1800mm

Toodete paksus

3-30mm

3-30mm

Ekstruuderis spetsifikatsioon

SJ120/35

SJ150/35

Võimsus

350kg/h

500kg/h

Toodete omadused


Hot Tags: PE pp abs paks pardal tootmisliini pe pp abs, paks pardal väljapressimist rida, paks pardal tegemise masin, pe pp abs paks pardal väljapressimist rida, pe pp abs paks pardal tegemise masin, Hiina, tootjad, tarnijad, tehase, pdf, hind, maksumus, müügiks
Seonduvad tooted