Email:sales@jinbeiextruder.com Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd.

Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd.

Toote kategooria
Võtke meiega ühendust

Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd.

Lisa: No.15, Guangdongi maantee, Beiguani tööstuspark, Jiaozhou linn, Qingdao, Hiina

Tel: + 86-532-82287388

Представительство в РФ: (423) 249-22-82

Mobiil: + 86-13792822973 (saadaval wahtsapp)

Mobiil: + 86-13793207543 (saadaval whatsapp)

E-post: sales@jinbeiextruder.com

Mitmekihiline toru tootmisliin

Mitmekihiline toru tootmisliin

Mitmekihiline torude tootmisliin sobib PP-R, PP, PE, PE-RT, PE-X, PB mitmekihiliste torude valmistamiseks. Liin kasutab kahte ekstrusiooni jaoks kolme ekstruuderit, võtab peamaterjalina PP-R, PE või PP, keskmine kiht on klaaskiud või muud plastist.

Chat Now
Product Details

Mitmekihiline toru tootmisliin Mõiste "kodune seade" hõlmab mitmesuguseid isiklikke rakendusi hoones. Nendeks on kõik tüüpi paneelid ja põrandaküttesüsteemid, mis on kuumad. Külmavee rajatised ja heliisolatsiooniga kanalisatsioon. Plasttorude kolm omadust on kõigi nende rakenduste jaoks olulised ja nende asjakohasus sõltub konkreetsest rakendusest. Nii küttetorus kui ka kuuma veetorus peavad vastu pidama sisemisele rõhule ja kõrgele soojustakistusele. Küttesüsteemi torustik peab olema ka õhukindel toprevent. Kõige sobivamateks materjalideks on metallkomponentide korrosioon läbi hapnikuinfiltratsiooni ja difusiooniga küttesüsteemide, et tagada vastavus nendele plasttorude, PE-X, PE-RT, PP-R, PB ja C-PVC nõuetele. Küttesüsteemi toru hapnikubarjäär koosneb Alumiiniumist barjäärist EVOH kihis või komposiittorus.

PERT2.jpg
PE-RT3.jpg

PE-X1.jpg

Neid 5-kihilisi torusid läbimõõduga 16-63 mm kasutatakse sageli küttetehnoloogias, eriti küttesüsteemide jaoks. Keskmine alumiiniumikiht on ümbritsetud kahe liimikihiga ja siis moodustavad PE-X või PE-RT sise- ja välisklaasid. Selliste metallvardade kasutamise tõttu ei pruugi need torud sisaldada hapnikku ja teisi gaase ning PE-X puhul on nad ka vastupidavad välisele ultraviolettkiirgusele ja sisemisele kloorile. Samal ajal tagab alumiiniumlakk suurt stabiilsust mõõtmel ja samal ajal saab painduva toru väikese painderaadiusi lihtsalt käsitsi vormitud või seda võib ühendada ka külma või klammerdamisprotsessiga. suured koosolekukulud. Eriliseks komposiittoruks on niinimetatud "stabiliseeritud toru", mis on alumiiniumkattega PP-R toru, mille ekstrudeeritud väliskiht suurendab selle jäikust.


Peamised tehnilised kirjeldused
Mudel JBD-PPR65 JBD-PPR90
Kruvige dia. Ф65, Ф30 Ф90, Ф30
Pipe Spec. (mm) Ф16-63 Ф75-160
Suurus (m) 20х1.8х2 26х2х2
Kaal (T) 4,5 7.8
Tekstis on tehnilised andmed ainult teie jaoks

Selle tootmisliini eelised:

 1. Kliendihaldus konfiguratsioonist ühekihilisest 2, 3, 5 mitmekihilisest torukonstruktsioonist

  2. Üksikud või mitmed spiraalsed korpused on varustatud mitmekihilise toru materjali ja paksusega struktuuriga ning sobiva voolutee jaotusega on projekteeritud materjali erinevate õõnsuste õõnsused, et tagada torude materjal

  3. Iga kihi paksus on ühtlane, parem plastifitseeriv efekt

  4. Vaakumkambris on kiire kaamera jaoks ette nähtud kahekambriline disain

  5. Erinevate mitmekihiliste torude läbimõõtude järgi on kiire turvavöö veojõu masin ja mitmesajalise konstruktsiooniga veojõu mehhanism ja suure kiirusega

  6. Dual-hüdrauliline peenrake lõikamine, sisselõikamine


Veeb: www.jinbeiextruder.com

E-post: sales2@jbd-china.com


Kui kontrollite Hiina mitmekihilist torude tootmisliini, hinda, hinda, müügiks või PDF-i, võtke meiega ühendust, oleme üks juhtivaid tootjaid ja tarnijaid.
Hot Tags: mitmekihiline toru tootmisliin,, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, pdf, hind, hind, müügiks
Seonduvad tooted