Email:sales@jinbeiextruder.com Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd.

Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd.

Toote kategooria
Võtke meiega ühendust

Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd.

Lisa: No.15, Guangdongi maantee, Beiguani tööstuspark, Jiaozhou linn, Qingdao, Hiina

Tel: + 86-532-82287388

Представительство в РФ: (423) 249-22-82

Mobiil: + 86-13792822973 (saadaval wahtsapp)

Mobiil: + 86-13793207543 (saadaval whatsapp)

E-post: sales@jinbeiextruder.com

PP-R, PP, PE, PE-RT, PE-X, PB ühekihiline või mitmekihiline toru ekstrusioonijoon

PP-R, PP, PE, PE-RT, PE-X, PB ühekihiline või mitmekihiline toru ekstrusioonijoon

Ühekihiline või mitmekihiline torude väljapressimisliin sobib PPR, PP, PE, PERT, PEX, PB ühe- või mitmekihiliste torude tootmiseks. Selles reas kasutatakse ühte või kolme kohekstrusiooni ekstruuderit, peamine materjal võtab PPR, PE või PP, keskmine kiht on klaaskiud või muud plastist.

Chat Now
Product Details

Peamised tehnilised kirjeldused

技术 参数 .jpg

Toote tutvustus

Ühekihiline või mitmekihiline torude tootmisliin sobib PPR, PP, PE, PERT, PEX, PB ühe- või mitmekihiliste torude tootmiseks. Selles reas kasutatakse ühte või kolme kohekstrusiooni ekstruuderit, peamine materjal võtab PPR, PE või PP, keskmine kiht on klaaskiud või muud plastist.

Toote omadused

Ühekihiline või mitmekihiline torude tootmisliin on valmistatud Saksamaalt väljaarendatud tehnikast ja on kavandatud kõrgefektiivseks ekstruuderis vastavalt PPR, PP, PE, PERT, PEX, PB-i omadustele ning koosneb suure pöördemomendi käigukastist, kõrgekvaliteediga uut tüüpi pistikupesad, madal sulamistemperatuur ja tõepoolest madaltemperatuuriline plastifitseerimine.

Toote displei


产品 展示 3.gif

toode tarnib

Kui tellite, lubame masinaid võimalikult kiiresti kätte anda. Samuti võime garanteerida toote pakendamise hoolikalt, et vältida masinate kahjustamist.

发货 2_ 副本. Jpg发货 2_ 副本. Jpg发货 2_ 副本. Jpg

Müügijärgne teenindus

Kui ostad meie toote, võite oma müügijärgse teenindusega igal ajal ühendust võtta, kui toode laguneb. Lubame hea töö pärast müügijärgset tööd. Vahepeal on kõik konsultatsioonid ja etendused tasuta.

Kui olete sellest huvitatud, võite end vabalt küsida.

Veeb: jinbeiextruder.com

Mail: sales5@jbd-china.com

Tel: 86-532-82287388

whatsapp: 86-15725191772

Kui kontrollite Hiina PP-R, PP, PE, PE-RT, PE-X, PB ühekihilise või mitmekihilise toru väljapressimise liini, hinna, maksumuse, müügi või PDF-faili, võtke meiega ühendust, oleme üks juhtivaid tootjaid ja tarnijaid.
Hot Tags: PP-R, PP, PE, PE-RT, PE-X, PB ühekihiline või mitmekihiline toru ekstrusioonijoon,, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, pdf, hind, hind, müügiks
Seonduvad tooted