Email:sales@jinbeiextruder.com Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd.

Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd.

Toote kategooria
Võtke meiega ühendust

Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd.

Lisa: No.15, Guangdongi maantee, Beiguani tööstuspark, Jiaozhou linn, Qingdao, Hiina

Tel: + 86-532-82287388

Представительство в РФ: (423) 249-22-82

Mobiil: + 86-13792822973 (saadaval wahtsapp)

Mobiil: + 86-13793207543 (saadaval whatsapp)

E-post: sales@jinbeiextruder.com

PPR PERT PEX toru PB tootmisliini

PPR PERT PEX toru PB tootmisliini

Ühekihiline või mitmekihilised toru tootmisliin on toota PPR, PP, PE, PERT, PEX, sobivaid PB ühekihiline või mitmekihilised torud. Sellel real kasutab ühe või kolme extrudersfor co-väljapressimist, PPR, PE võtab vastu või

Chat Now
Product Details

Kui olete end Hiina ppr pert pex pb toru tootmisliini, hind, omahind, müügi või PDF, võtke julgelt ühendust Qingdao Jeebo Machinery Co., Ltd, oleme üks juhtivaid ppr masin, ppr toru masinad, ppr toru masin, ppr toru tootmisliini tootjatest ja tarnijatest.

Ühekihiline või mitmekihilised toru tootmisliin on toota PPR, PP, PE, PERT, PEX, sobivaid PB ühekihiline või mitmekihilised torud. Selle rea kasutab üks või kolm extrudersfor co-väljapressimist, võtab vastu, PPR, PE või PP, peamine materjal, Keskmine kiht on glassfiber või plastist.

Ühekihiline või mitmekihilised toru tootmisliini korrigeerimiskorraldust arenenud aktiivne Saksamaalt ja mõeldud nii kõrge tõhusa ekstruuderis PPR, PP, PE, PERT, PEX, PB, tootmisega tegelevad tunnusjoontest ja koosneb kõrge pöördemoment käigukast, uus tüüp lõhikuga barrel koos suure võimsusega, madala sulamistemperatuuri ja realiseerida tulel plastifization tõepoolest.

Hot Tags: PPR pert pex pb toru tootmisliini, ppr kohapeal, ppr toru masinad, ppr toru masin, ppr toru tootmisliini, Hiina, tootjad, tarnijad, tehase, pdf, hind, maksumus, müügiks
Seonduvad tooted